Tábory, trhy, přednášky, projekty, další akce

 • Projek 1 hektaru
 • Agrokruhy
 • Permakultura
 • Tábory, trhy, přednášky,
 • projekty, další akce

 

1a). Audio nahrávky knih(potřebná částka na 1 knihu, zvolit titul anketou, vypsat nabídku na foru, Volně ke stažení nebo jako placené pro příspěvek na další projekt nebo zaplacení tohoto, po odečtení nákladů na provoz, nahrávku vložit částku k dalšímu projektu)

 2a) Tábory- rozvíjení motorických funkcí, propojení hemisfér(plavání, žonglování, malování apod.), koncepce pro děti- kaleidoskop/mozaika, typy psychiky, poznávání přírody, ...). Připravit koncept takového vzdělávání.(náklady na tábor a lektory hrazeny z prodejů poukázek v eshopu). Dostupnost, kvalita.

 z diskuse forum: člověče nezlob se

U vnoucat jsem zavedla tzv. "gentleman hru". Vyhazovat jen, kdyz to neni jinak mozne.

 túto metódu aplikujem už niekoľko rokov pri hre s deťmi v mš smile ..... je to skvelá vec, naučiť deti ako nebažiť za každú cenu po výhre, pričom musia strategicky premýšľať a byť aj ohľaduplný voči kamarátom, spoluhráčom..... počas hry predsa prídu na to, že cieľom hry nie je vyhadzovanie, ale dopravenie všetkých panáčikov do domčeka. A aby neboli ostatní smutní, či stratili záujem pokračovať v hre, naša hra nekončí ak prvý zvíťazí, ale pokračujeme až do konca, do posledného hráča.

U produktů/projektů popis, stav(vybráno/nakoupeno x), realizováno, následuje reference, diskuse u produktu, video

Máte návrh na další projekty, napište nám

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení
Email
Zpráva
 
 
320
3491320349

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • hodina byka ivan antonovic jefremov 1987 Novinka Kód: 38/KNI
  Hodina býka
  Objednáno
  Vědeckofantastický román, navazující na knihu Mlhovina v Andromedě, je dílem sovětského vědce, doktora biologických věd a předního spisovatele...

  320 Kč / ks
 • chlorofyl Novinka Tip Kód: 64
  CHLOROFYL
  Momentálně nedostupné Značka: zvolit dodavatele Záruka: 2 roky
  Chlorofyl Jedná se o zelený pigment obsažený v rostlinách a řasách, který zajišťuje fotosyntézu. Je důležitý pro veškerý život na zemi, pro...

  349 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem